Informacje nt. gminy
About the village
Über das Dorf

SMS InfoKanál

Obec Vlastibořice Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS). Číst dále: SMS InfoKanál

Ordinace MUDr. Trněného uzavřena ve čtvrtek 2. května a pátek 3. května 2019

Sestra Vodrážková bude přítomna. Akutní případy ošetří MUDr. Koucký. V současné době není telefonní číslo pevné linky do ordinace v provozu. Číslo na mobilní telefon je 730 331 195.

Informativní rozbory vody pro soukromé osoby

Zdravotní Ústav se sídlem v Ústí nad Labem nabízí nyní pro soukromé osoby informativní rozbor vody za velmi výhodnou cenu.  Číst dále: Informativní rozbory vody pro soukromé osoby

Nabídka volné bytové jednotky v Domě s pečovatelskou službou ve Vlastibořicích

Obec Vlastibořice nabízí pronájem bytu v Domě s pečovatelskou službou (dále jen „DPS“) ve Vlastibořicích. Číst dále: Nabídka volné bytové jednotky v Domě s pečovatelskou službou ve Vlastibořicích

Jídelní lístek od 15.4. – 19.4.

Jídelní lístek od 15.4. – 19.4.

Pozvánka na kulturní akci na zámku Sychrov

  1. 8. 2019 od 21 hodin proběhne v zámecké zahradě divadelní představení Strašidlo Cantervillské. Vstupné 390,-. Zájemci o vstupenky se mohou hlásit na obecním úřadě do konce dubna. Vstupenky zajistí a v konkrétní čas na obecním úřadě i prodá paní Pudilová.

Číst dále: Pozvánka na kulturní akci na zámku Sychrov

Hospodaření 3/2019

Níže přikládáme březnový Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu. Pokud Vás hospodaření obce zajímá, prostudujte si aplikaci Ministerstva Financí ČR MONITOR (momentálně obsahuje data do konce roku 2018).

Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu 3/2019

Jídelní lístek od 8.4. – 12.4.

Jídelní lístek od 8.4. – 12.4.

Hospodaření 2/2019

Od tohoto měsíce bychom rádi každý měsíc zveřejňovali Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu, který najdete v příloze. Pokud Vás hospodaření obce zajímá, dovolím si ještě doporučit aplikaci Ministerstva Financí ČR MONITOR.

Výkaz pro hodnocení plnění rozpočtu 2/2019

Informace pro vlastníky lesů

V příloze najdete Veřejnou vyhlášku  – opatření obecné povahy Ministerstva zemědělství ke kůrovcové problematice.

Číst dále: Informace pro vlastníky lesů

Kombinovaný svoz komunálního odpadu

Od 1. 5. 2019 do 31. 10. 2019 bude komunální odpad opět vyvážet 1x za 14 dní. Vlastibořice a Sedlíšťka každý lichý týden, Jivina každý sudý týden. Celoroční svoz beze změny.

Ordinace MUDr. Trněného uzavřena v pondělí 8.4.2019 a v úterý 9.4.2019

Sestra Vodrážková bude přítomna. Akutní případy ošetří MUDr. Koucký.

Odvoz kontejnerů na bio odpad

Z důvodu závažné poruchy na nákladním autě AUSA, které slouží k vývozu bioodpadu, nebudou tento týden vyvezeny kontejnery s bioodpadem. Děkujeme za pochopení.

Odpolední posezení při dechovce

Srdečně zveme všechny naše seniory a nejen je na odpolední posezení při dechovce. V sobotu 30.3.2019 od 16.00 hodin v restauraci U Zvonice ve Vlastibořicích.

Číst dále: Odpolední posezení při dechovce

Jídelní lístek od 25.3. – 29.3.

Jídelní lístek od 25.3. – 29.3.

Český ráj – známý a neznámý

Obec Vlastibořice zve co nejsrdečněji na multimediální projekci a přednášku Pavly Bičíkové o Českém ráji, která se uskuteční na sále Kulturního domu ve Vlastibořicích v pátek 29.3.2019 od 18.00 hodin. Číst dále: Český ráj – známý a neznámý

Stromy vypravují

Herečka Bára Hrzánová a spisovatelka Marie Hrušková představí 16. 4. 2019 v Domě Na sboře novou knihu, více v příloze. Všichni milovníci stromů jsou zváni.

Stromy vypravují.pdf

Našel se pes v Pěnčíně

Bližší informace na telefonním čísle: 607 954 407 Číst dále: Našel se pes v Pěnčíně

Dílničky pro šikovné ruce a ručičky zaměřené na výrobu DOMOVNÍCH ČÍSEL

Obec Radimovice pořádá na sále víceúčelové budovy Dílničky pro šikovné ruce a ručičky zaměřené na výrobu DOMOVNÍCH ČÍSEL.

Číst dále: Dílničky pro šikovné ruce a ručičky zaměřené na výrobu DOMOVNÍCH ČÍSEL

Veřejná vyhláška – návrh opatření obecné povahy

Zveřejňujeme veřejnou vyhlášku Úřadu pro civilní letectví Návrh opatření obecné povahy, kterým se zřizují ochranná pásma letiště Hodkovice.

Příloha: veřejná vyhláška