Informacje nt. gminy
About the village
Über das Dorf

Velikonoční teniska 2015

Letošní 11. ročník Velikonoční tenisky jsme byli nuceni z důvodu nepřízně počasí odložit ze 4. dubna na 11. dubna. Díky této změně termínu na nás ale čekalo na tuto roční dobu výjimečně krásné a slunečné sobotní odpoledne.

Číst dále: Velikonoční teniska 2015

Mikuláš 2014

Níže najdete několik Mikulášských fotografií. Díky všem, kdo se na podařené akci podíleli!

Číst dále: Mikuláš 2014

Výroční valná hromada SDH Vlastibořice 2014

Fotografie z Výroční valné hromady.

Číst dále: Výroční valná hromada SDH Vlastibořice 2014

Mikuláš – foto

Fotografie od Zdeňka Mikuly. Číst dále: Mikuláš – foto

Výroční valná hromada SDH Vlastibořice

V sobotu 25.1.2014 se v prostorách KD konala tradiční Výroční valná hromada SDH Vlastibořice. Sál v prvním patře se začal plnit před osmnáctou hodinou. Dorazilo celkem dvacet devět členů našeho padesátičlenného hasičského sboru. Přivítali jsme také několik hostů, starostu obce Ing. Martina Beksu, místostarostu obce Pavla Svačinku, sponzora Petra Primáska a další. Číst dále: Výroční valná hromada SDH Vlastibořice

Výsledky Vlastibořické Kopačky 2013

Číst dále: Výsledky Vlastibořické Kopačky 2013

Čištění požární nádrže

Stejně jako každý rok se SDH Vlastibořice postaralo o vyčištění požární nádrže před letní sezónou. Pro nepřízeň počasí letos proběhlo o něco později, než obvykle, navíc na akci ulpěl stín zranění jednoho z účastníků. Vrtulník záchranné služby však byl na místě během několika minut. Zraněný se naštěstí během několika dnů zcela zotavil. Číst dále: Čištění požární nádrže

Okolo Vlasti – termín ukončení zvýhodněné registrace se blíží

Pro všechny zájemce o účast v prvním ročníku vlastibořického běžeckého odpoledne bych rád připomněl podmínky účasti s plnohodnotným startovním balíčkem a přidal několik dalších informací.

Číst dále: Okolo Vlasti – termín ukončení zvýhodněné registrace se blíží

Hasiči uspořádali výroční hasičskou soutěž k oslavě 135. výročí založení sboru ve Vlastibořicích

V sobotu 25. května proběhla na hřišti výroční hasičská soutěž nazvaná „Soutěž o pohár starosty obce“. Díky obci, sponzorům a hasičům byly připraveny pěkné poháry a hodnotné ceny pro ty nejlepší a pro všechna soutěžní družstva také diplomy.

Číst dále: Hasiči uspořádali výroční hasičskou soutěž k oslavě 135. výročí založení sboru ve Vlastibořicích

VLASTIBOŘICKÁ TENISKA

Číst dále: VLASTIBOŘICKÁ TENISKA

Akce pořádané SDH Vlastibořice

30.4.2013 od 18.00 hodin – Čarodějnice
Tradiční pálení čarodějnic v areálu u koupaliště. Na programu bude opékání buřtů, po setmění pak lampionový průvod a zapálení hlavní vatry.

Číst dále: Akce pořádané SDH Vlastibořice

Výroční valná hromada SDH Vlastibořice

V sobotu 1. prosince 2012 se konala v KD Vlastibořice VVH hasičů Vlastibořice. Sešlo se pouze 23 členů hasičského sboru, což byla přesně polovina 46členného sboru ve Vlastibořicích.

Číst dále: Výroční valná hromada SDH Vlastibořice

Pekelná nadílka

Po dvou letech připadla milá povinnost pořádat Mikulášskou nadílku opět na vlastibořické hasiče. Sál byl po dvou dnech topení vytopen, balíčky sbaleny, liberecké divadlo „Krtek“ i moderátorka-knihovnice Jitka Klímová připraveni, a tak se mohli začít scházet první malí „hříšníci“ s doprovodem.

Číst dále: Pekelná nadílka

Pozvánka od Mikuláše

SDH Vlastibořice za podpory Obce Vlastibořice a firmy TopDesign Stavby, s.r.o. pořádá v sobotu 1.12.2012 od 14.00 na sále Kulturního domu tradiční Mikulášskou nadílku.

Číst dále: Pozvánka od Mikuláše

O činnosti SDH Vlastibořice

Naši dobrovolní hasiči se jako každým rokem zúčastnili soutěží, které se za pěkného počasí konaly v Příšovicích a v Pěnčíně.

Číst dále: O činnosti SDH Vlastibořice

5. Letní slavnosti

Hasiči z Vlastibořic Vás zvou na již 5. ročník Letních slavností, které se konají v sobotu 7.7.2012 ve sportovním areálu ve Vlastibořicích od 15 hodin.

Číst dále: 5. Letní slavnosti

Čarodějnice ve Vlastibořicích

Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc, Valpuržina noc, nebo také Beltine, nastává podle starobylých zvyků vždy v noci z 30.dubna na 1.května.

Číst dále: Čarodějnice ve Vlastibořicích

Velikonoční teniska 2012

Poděkování Vám všem!

Číst dále: Velikonoční teniska 2012

8. Velikonoční teniska 2012

Zima pomalu ztrácí svou moc a jaro už se hlásí o slovo. S jarem jsou spojené velikonoční svátky a s nimi spojené tradice a oslavy. Naše obec má o jednu tradici navíc.

Číst dále: 8. Velikonoční teniska 2012

Výroční valná hromada SDH Vlastibořice

V sobotu 7.1.2012 se v prostorách KD konala tradiční Výroční valná hromada SDH Vlastibořice. Číst dále: Výroční valná hromada SDH Vlastibořice