Informacje nt. gminy
About the village
Über das Dorf

Vyhodnocení fotosoutěže – zima 2017

Protože jsme zimní kolo soutěže vyhlašovali až v době, kdy už zima byla pryč, měl jsem trochu obavy, zda nějaké fotografie vůbec přijdou. Přišly, nebylo jich málo, a těch opravdu povedených byla většina.

Než se dostaneme k samotným výsledkům, musím prostě něco říct… 🙂 Prosím vás, věřte mi, já jsem skutečně nic nehodnotil!!! Ani jsem nikomu nenašeptával, pro jakou fotografii má hlasovat, stejně by mě nikdo neposlechl, naši porotci mají svou hlavu. Dokonce musím říct, že jsem výsledky zklamán, můj s velkou převahou největší favorit skončil v poli poražených. A abych předešel jakémukoliv podezření, šel jsem dokonce tak daleko, že jsem fotografie porotě poslal pouze označené čísly, bez identifikace autorů!

O výsledcích si tedy můžeme myslet každý své, ale určitě nelze říct, že nejsou fér.

Co jsem chtěl říct, to jsem řekl, tak jdeme na věc. Ještě připomenu, že všechny soutěžní fotografie najdete ZDE. Porota ve složení Blanka Menclová, Standa Bittner a Martin Beksa vybírala pět fotografií, jimž přiřadila od pěti po jeden bod. V tabulce níže jsou fotografie, které získaly alespoň jeden bod:

Teď už jistě chápete, proč jsem musel něco říct… Gratuluji Vojtovi Pánkovi a své drahé polovičce k umístění „na bedně“, první tři měsíce v našem budoucím kalendáři tedy máme obsazené.

Závěrem bych rád spustil druhé jarní kolo. Své fotografie prosím posílejte na novou adresu fotosoutez@vlastiborice.cz.

Děkuji a těším se na Vaše jarní příspěvky!

Možná souvisí:

Zobrazeno: 973x

Komentáře uzavřeny.