Informacje nt. gminy
About the village
Über das Dorf

Velikonoční teniska 2012

Poděkování Vám všem!

Na bílou sobotu se uskutečnil již 8. ročník Velikonoční tenisky ve Vlastibořicích. A i když počasí nebylo tak příznivé jako loňského roku, kdy svítilo sluníčko, a teplota dosahovala 20 stupňů, vaše účast nás mile překvapila. Do poslední chvíle jsme se rozhodovali, zda teniska proběhne venku nebo na sále kulturního domu. Od rána bylo pravé dubnové počasí. Střídaly se přeháňky dešťové se sněhovými a chvilkami se ukázalo i sluníčko. Jenom ta teplota mohla být malinko vyšší. Nakonec jsme se rozhodli pro variantu venkovní a myslím, že jsme udělali dobře. Na startu se sešel stejný počet startujících, a to 24, jako v loňském roce za krásného počasí. To svědčí o oblíbenosti této akce nejen u místních dětí.

Trasu, která měřila přibližně 2 km, a většina vedla lesem, lemovalo 10 stanovišť s úkoly. Stříkalo se požární hadicí, běžel se slalom, házelo se kroužky, míčky, poznávaly se přírodniny atd.

V cíli byly odměněny všechny děti za účast a nejlepší ve svých kategoriích navíc obdržely diplom a skleněnou medaili ze sklárny pana Josefa Novotného, který je pro nás sponzorsky vyrobil.

Výsledková listina:

Kategorie I. do 6 let       

1.místo  Brzáková Adéla
2.místo  Kvapilová Natálie
3.místo  Brzák Vít

Kategorie II. 6-10 let   

1.místo  Bušek Richard
2.místo  Zajíčková Kateřina
3.místo  Novák Matěj

Kategorie III. nad 10 let     

1. místo  Nováková Tereza
2. místo Mikula Daniel
3. místo Pacáková Pavlína

Odměny pro děti věnovala Obec Vlastibořice a firma Top design Stavby s.r.o. Vlastibořice.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci Velikonoční tenisky 2012, členům Sboru dobrovolných hasičů Vlastibořice a členům Jívina klubu.

Všem ještě jednou moc děkujeme.

Možná souvisí:

    Nic nenalezeno

Zobrazeno: 1192x

Komentáře uzavřeny.