Informacje nt. gminy
About the village
Über das Dorf

Jívina klub připravuje pro rok 2014

Vážení spoluobčané, sousedé,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaši účast na akcích, které jsme v loňském roce pro Vás připravili a doufáme, že i Vás tyto akce potěšily a přinesly Vám, stejně jako nám, hezké společné chvíle. Celkem jsme v roce 2013 uspořádali 8 akcí pro děti i dospělé.

V roce 2014 se 8. března uskuteční Masopustní průvod a následná veselice s vepřovými hody na sále v KD. 30. dubna se na jivinské návsi rozhoří čarodějnický oheň, v červnu se bude konat 5. sousedské posezení, poslední srpnovou sobotu se vydáme na poznávací autobusový zájezd pro všechny věkové kategorie, v září nebo v říjnu si užijeme oblíbenou Drakiádu a v době vánočních svátků uvidíme Živý betlém v jivinské kapli se zpěvy koled, který si za poslední čtyři roky našel mnoho příznivců.

I letos bychom chtěli u příležitosti Dne dětí pozvat do hasičárny na Jivině loutkové divadlo a zároveň uspořádat 3. ročník běhu Okolo kaple, tentokrát pro všechny věkové kategorie.

Jívina klub se v loňském roce pořadatelsky podílel také na Velikonoční tenisce a budeme se snažit, abychom k této hezké akci mohli svou měrou přispět i v roce 2014.

Za Jívina klub,

Svačinka Pavel

Možná souvisí:

    Nic nenalezeno

Zobrazeno: 1811x

Komentáře uzavřeny.